Heroes V: Dovednosti

. Publikováno v Heroes 5. Zobrazení: 14240

Dovednosti byly v pátém dílu rozdělené na běžné, k nimž měl přístup téměř každý hrdina (záleželo na frakci, například Tvrz měla namísto magií dovednosti na narušování magie) a pak unikátní dovednosti, které byly jedinečné pro každý národ. K jednotlivým dovednostem se poté vázaly schopnosti, díky kterým byla hrdinova kouzla silnější nebo jeho jednotky získaly větší štěstí či naopak nepřátelské byly proklety.

Namísto klasické tabulky s výčtem všech dovedností a schopností zde najdete bezkonkurenční nástroj, tzv. "skill wheel", který vyrobil Aurelian pro stránky Celestialheavens. Toto kolo dovedností je aktualizované až na verzi 3.0, která odpovídá poslednímu datadisku Tribes of the East. Do češtiny bylo kolo přeloženo fanstránkou Heroes-centrum, díky čemuž se tento malý flashový prográmek dostal i na oficiální DVD hry posledního datadisku Heroes V.

Kliknutím na obrázek níže se vám v novém okně otevře přehledný simulátor všech dovedností a schopností, včetně rasových a unikátních pro každý národ.

Tags: Heroes V

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrujte se / přihlašte se na stránkách pro odesílání komentářů.