Heroes III: Klávesové zkratky

. Publikováno v Heroes 3. Zobrazení: 7223

Níže pro vás máme seznam klávesových zkratek, které se mohou hodit pro urychlení správy vašeho království a hrdinů:

Klávesa Funkce Popis Klávesa Funkce Popis
Chat Zapne funkci chatu (multiplayer). Pohyb Automaticky dokončí pohyb za hrdinu, který je právě vybraný a má zvolenou cestu (zelené šipky).
Přehled království  Zobrazí celkový přehled vašeho království (hrady/města, hrdinové, doly, příjem).  Konec kola  Ukončí aktuální kolo. 
Možnosti mapy dobrodružství  Zobrazí nabídku pouze pro mapu dobrodružství  Možnosti hry  Zobrazí základní herní nabídku.
Ukaž svět  Zobrazí mapu celého světa (vidět jsou pouze prozkoumané části).  Ukaž hádanku  Zobrazí hádanku (puzzle), která po odkrytí odhalí polohu ultimátního artefaktu.
Seslat kouzlo Zobrazí knihu kouzel, která je možné seslat na mapě dobrodružství. Kopat Vykope jámu pod hrdinou a pokusí se nalézt ultimátní artefakt. Je třeba mít plné body pohybu a proces kopání/hledání naopak všechny body pohybu spotřebuje.
Nová hra Zahájí novou hru (pokud potvrdíte ANO).  Nahrát hru  Nahraje dříve uloženou hru (pokud potvrdíte ANO).
Uložit hru Uloží stávající hru (po zadání jména). Vypnout Vypne celou hru a vrátí vás do menu (pokud potvrdíte ANO).
Informace Ukáže základní informace o mapě (vč. podmínky vítězství). Hrdina Vybere hrdinu a následným stisknutím "listuje" mezi dostupnými hrdiny.
Město / Hrad Vybere město/hrad a následným stisknutím "listuje" mezi dostupnými městy/hrady. Potvrzení Potvrzovací klávesa (kladné potvrzení - ANO). Pokud je vybrán hrdina/město/hrad, zobrazí odpovídající obrazovku.
Podzemí Zobrazí podzemí, je-li zobrazen povrch a naopak. Restart Restartuje aktuální scénář.
Spánek Uspí aktuálního hrdinu. Probuzení Probudí spícího hrdinu.
Úkoly Zobrazí seznam vašich úkolů. F1 Nápověda Zobrazí nápovědu pro hru.
F4 Obrazovka Přepíná mezi "fullscreen" a "windowed" módy obrazovky.      

Tags: Heroes III

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrujte se / přihlašte se na stránkách pro odesílání komentářů.