Heroes I-VII: 20. výročí od vydání Heroes

. Publikováno v Novinky. Zobrazení: 1714

Tento rok bude jedním velkým milníkem v sérii Heroes of Might and Magic. Je tomu už 20 let (přesně to bude 31. srpna 2015), co firma New World Computing vydala první díl tahové strategie, která s mnohými z nás vyrůstala a tento srpen oslaví krásné dvacáté narozeniny.

Zároveň také my, fanoušci celé série, dostaneme tento rok krásný dárek v podobě již sedmého pokračování Heroes. A jako malá ochutnávka bude kompletně graficky vylepšená (HD) základní edice Heroes III, a to už 29. ledna 2015.

Ubisoft, aktuální majitel Heroes a vůbec celé série Might & Magic, nám slibuje poohlédnutí za všemi díly Heroes v průběhu tohoto roku. Na co konkrétně se můžeme těšit? To zatím v Ubisoftu tají, ale jistě to bude stát za to a bylo by milé, kdyby s HD edicí nezůstali jen u Heroes III :)

Každopádně nás, fanoušky Heroes of Might and Magic, čeká krásný rok plný překvapení a očekávání, které si můžete zkrátit třeba brouzdáním na našich stránkách (sekce Heroes I - III je již kompletní) či kanálu youtube:

Celé dění kolem 20. výročí Heroes budeme samozřejmě sledovat a neprodleně vás o něm informovat.

Zdroj: https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/heroes-20th-anniversary

 

Tags: Heroes I Heroes II Heroes III Heroes IV Heroes V Heroes VI Heroes VII

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrujte se / přihlašte se na stránkách pro odesílání komentářů.