Songs of Conquest - pixelartoví Heroesové?

. Publikováno v Novinky. Zobrazení: 190

Na letošní akci E3 - PC Gaming Show 2019 sice Ubisoft neodhalil žádný nový přírůstek do rodiny Might and Magic, ale přeci jen se tam objevila jedna hra, která se hrdiny síly a magie přímo inspiruje. Jmenuje se Songs of Conquest a je laděná do pixelartu, který, alespoň soudě dle traileru, hře celkem sluší.

Prozatím je vše ve fázi alfa, ale už teď se můžete registrovat na stránkách hry, pokud máte zájem o beta(alfa) testování: https://www.songsofconquest.com/

Vydání hry je plánováno až na druhou půli roku 2020 a prozatím je známo, že ve hře budou 4 národy: Arleon (lidé), Rana (žabáci), Doneria (milovníci zlata, střelného prachu a strojů) a Barony of Loth (nemrtví).

Při hraní je i viditelné střídání denního cyklu, ale prozatím je určen jen pro zpestření čekání na tah nepřítele (čekáte v noci, hrajete ve dne). Ale autoři již nevylučují, že se tato mechanika využije i pro posílení různých jednotek, kdy zůstane noc aktivní i během vašeho tahu.

Hru budeme dále sledovat a uvidíme, jak se vyvine. Prozatím je to asi nejzajímavější projekt, který jde ve šlépějích HoMaM.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrujte se / přihlašte se na stránkách pro odesílání komentářů.