Otevřená beta WPU právě začala!

. Publikováno v Novinky. Zobrazení: 485

Dnes byla spuštěna dlouho plánovaná otevřená beta projektu Wryn Pendragon: Umbramancer!

Po dvou letech vývoje máte nyní možnost vyzkoušet všechny nové jednotky, dovednosti, ale i samotné mimozemské město Xel. Vše vás čeká na testovací mapě, kterou si stáhnete v sekci bety. Zároveň budete potřebovat i dva balíčky, obsahující všechny nové modely (rovněž najdete ve stejné sekci).

Pokud na mapě najdete nějakou chybu nebo se vám bude zdát něco příliš silné/slabé, pak neváhejte a dejte nám zpětnou vazbu pomocí připraveného formuláře pro beta report.

A jako odměnu za vaši snahu vám nabízíme možnost vyhrát jeden z unikátních dračích prstenů, které nosí praví Umbramanceři! Stačí zaslat screenshot z testovaní WPU na náš mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu uvést: "Chci se stát Umbramancerem". Fotku prstenu najdete zde.

B
eta poběží tak dlouho, dokud bude třeba, abychom získali dost informací ke všem chybám a problémům. Následně začneme pracovat na první kampani, kde budete hrát za samotného Wryna Pendragona.

Tags: Heroes VII Fanmade Beta

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrujte se / přihlašte se na stránkách pro odesílání komentářů.