Oznámeno datum spuštění otevřené bety WPU!

. Publikováno v Novinky. Zobrazení: 472

Dnes bylo oficiálně oznámeno datum spuštění otevřené bety našeho dlouholetého (2 roky) projektu pro Heroes 7, Wryn Pendragon: Umbramancer. Zhruba za měsíc již budete moci stahovat vše potřebné, abyste si sami mohli vyzkoušet všechny nové jednotky, rasu Xel, náhodné počasí generované systémem Atmos a mnoho dalšího.

Otevřená beta začne: 24. srpna 2018 (pátek) a bude probíhat do té doby, dokud nezískáme dost dat a podkladů k doladění projektu. Následně začnou práce na první kampani.

Jak se bude blížit datum spuštění bety, budeme postupně zaplňovat stránku na naší subdoméně užitečnými informacemi, týkající se průběhu testování a co vše budete potřebovat, abyste se mohli stát betatesterem. Aktuálně je na stránce pouze datum, ale již brzy přineseme vyčerpávající seznam všech nových prvků, které WPU přinese.

Rovněž připravujeme soutěž o unikátní dárky s tématikou WPU! Testování tak bude nejen užitečná pomoc pro nás, ale i možnost získat cenný artefakt pro vás :O)

Pokud by vás zajímalo, jak celý projekt vznikal a jaké peripetie a útrapy nám nachystal během těch dvou let vývoje, pak si můžete přečíst (pokud jste tak už neučinili) Hrdinské války.

Tags: Heroes VII Fanmade Beta

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrujte se / přihlašte se na stránkách pro odesílání komentářů.